Eratech Teknoloji olarak sadece IP video konusunda marka bağımsız çözümler üretiyoruz.
Türkiye’de elektronik güvenlik sektöründe bulunan firmaların uzun bir  zaman direnmesine rağmen IP CCTV artık kaçınılmaz hale geldi .Eratech teknoloji olarak sadece son kullanıcı olarak adlandırılan müşterilerimize destek vermiyoruz, aynı zaman da sektörde destek almayan firmalarla da çözüm ortaklıkları yapıyoruz.
 
Analog’dan IP’ye geçiş
Kurumlarda mevcut bulunan  CCTV sistemlerinin  istenirse IP dönüşümleri yapılabiliyor .Geçiş dönemi olarak adlandırdığımız bu sistem de mevcut analog kameralar sisteme sorunsuz bir şekilde aktarılabiliyor .Bu sistem yeni eklenecek IP kameralar ile desteklendiği aman daha yumuşak bir geçiş sağlanmış oluyor .
 
Altyapı çözümleri
 
İster klasik analog kamera sistemi kurun ,isterseniz IP CCTV kurun  fark etmiyor ,sonuç olarak sağlam bir altyapının olması gerektiği kaçınılmazdır. Bu nedenle çözümün ayrılmaz  bir parçası olarak gördüğümüz altyapı tarafında da Eratech Teknoloji olarak yanınızdayız.
 
Aşağıda bahsettiğimiz tüm altyapı seçenekleri için gerekli bilgi ve tecrübeye sahibiz.
 
Kablolu ağ altyapıları
Fiberoptik kablo yapıları ve sonlandırmalar
Aktif / Pasif cihazlar ve kurulum destek hizmetleri
Server / Storage çözümleri
Sistem odası dizaynları
Mobese sistemeleri için gerekli altyapı ve inşaat işleri
Kablosuz ağ
Uydu ile genişbant çözümleri
3G / GPRS,  mobil GSM data uygulamaları
Algılama Çözümleri
  IP kamera sistemleri ile tam entegre olacak şekilde hareket algılama dedektörleri kullanılmaktadır.İster iç ortamda ister dış ortamda kamera arkasındaki alarm girişlerine bağlanacak kaliteli sensörler ile daha doğru ,sahte alarm olmaksızın  ,yüksek güvenlik sağlamaktayız. PIR dedektör ile tespit edilen bir hareketi hareketli kameralar tarafından insandan bağımsız olarak izleyebiliyor ve tehlikeyi savuşturabiliyoruz.
 
Aydınlatma
Karanlık ortamlarda  düşük ışık seviyesi ile karşılaştığınızda beyaz ışık yada Infrared aydınlatma kaçınılmazdır. Bu durumda sizlere geceleri gündüz gibi yapan çözümler sunuyoruz.
 
Ses Çözümleri
Kameranın olduğu yerden merkeze doğru tek taraflı ses iletiminin mümkün olduğu gibi  , kameraya bağlanacak bir speaker ile kameranın olduğu mekana merkezden de ses iletebilirsiniz.
 
Alınacak bir sesli kayıtta olayların gidişatını anlamak  için ihtiyaç duyduğunuz ayrıntıları bulabilirsiniz.
 
Yada siz yokken olan bir olayda (şirketinizin izinsiz kişiler tarafından ziyareti ) daha evvel kayıtlı bir dosyayı play edebilir ve davetsiz misafirleri tedirgin edebilirsiniz.
 
Cam kırılması ,aşırı ses ile görüşme ,patlama ,tüm bunlar istenmeyen alarm girişleri olarak algılanabilir.
 
IP CCTV deki ses özelliği sayesinde bunlar gibi bir çok çözüm üretilebilmektedir.
 
Montaj ve uygulama
Eratech Teknoloji IP CCTV ihtiyacınız her noktasında destek olmaya hazırdır. Risk analizi ile başlayan keşif çalışmamız ,proje çizimi ve şartname oluşturulması ile devam edebilir ve montajdan eğitime kadar geniş bir yelpazede tüm konular için bizden yardım alabilirsiniz.
 
Yeşil Güç
Herhangi bir enerji beslemesinin olmadığı yada enerji taşımasının çok zor ve pahalı olduğu durumlarda güneş ve rüzgar gülü ile kombine edilmiş, enerji çözümlerimiz mevcuttur .Aylık işletme giderinin olmadığı ve başlangıç maliyetlerinin de abartılı olmadığı çözümler için bizi her zaman arayabilirsiniz.
 
Komple IP Video çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.