Sadece IP Kamera sloganıyla hareket eden uzman bir ekip….
 
       2007 yılından beri Network Teknolojileri  alanında çok başarılı işlerin ve projelerin altına imza atan bir ekip tarafından kurulan şirketimiz ,başlangıçta firmaların kurumsal network odaklı ihtiyaçlarını gidermekteydi. Şubeler arası online bağlantılar ,internet ve intranet güvenliği, yapısal kablolama storage ,sanallaştırma ,IP santraller gibi konularda da faaliyet gösteren Eratech ,2007 yılından itibaren rotasını sadece IP Video konusuna çevirmiştir. Bu yıldan itibaren marka bağımsız olarak sadece ama sadece IP video konusunda faaliyet göstermektedir.
 
       Bilindiği üzere bir konuda uzman olmak için sadece ilgili konuya odaklanmak gerekir. Güvenlik sektöründe analog kameralar ile kurulan sistemlerin yanında ,kartlı geçiş sistemleri ,turnikeler ,hırsız alarm sistemleri ,yangın alarm sistemleri de kurulmaktadır.buna rağmen firmamız sadece ve sadece IP kamera konusunda çalışmaktadır. Eforumuzu ve gayretimizi sadece bir alana yönlendirmenin sonunda geldiğimiz noktada , her biri oldukça büyük olan 200’den fazla IP CCTV projesinin haricinde yüzlerce mutlu müşteriden oluşan bir portföye sahibiz.
 
       Sadece müşteri ile değil ,tedarikçilerle de iyi ve sağlam kurulan ilişkiler sayesinde yeniliklerden en önce haberimiz olmakta ve en yeni ürünleri test edebilme fırsatı bulabilmekteyiz. Eratech olarak sadece kendi onayımızdan geçen ürünlerle projeler üretiyoruz. Her kamerayı değil ,kabul edilebilir bir performansa sahip olan sistemleri kullanarak ,hem müşterilerimizi hem de kendimizi riske atmıyoruz.
 
       Esnek Yaklaşım ,uygulanabilir projeler ..
 
       Eratech olarak hep en iyinin peşinde koşuyoruz. Mutlaka bir yolu vardır mantığı ile her zaman daha iyisinin peşindeyiz.Bunu yaparken projenin yapılabilirliğini sık sık kontrol ediyor ve fayda/maliyet analizini yapmayı ihmal etmiyoruz. Ortaya herkesin işini görebilecek  ,uygun maliyetli  çözümler üretilmesine yardımcı oluyoruz.
 
       Proje dizaynından ,tedariğe ,uygulama ve montajdan satış sonrası her türlü desteğe varan geniş bir yelpazede uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile sizlerin yanınızdayız.
 
 
 ERATECH TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ